Sıradaki içerik:

Telegram Hesabı Nasıl Silinir ?

sv

Telefon Meşgulken Arayanı Görme

99 okunma — 07 Mayıs 2021 21:53
avatar

Geek

 • e 1

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Telefon Meşgulken Arayanı Görme

iphone arama bekletme , android arama bekletme , Arayanı görme, başkası ile konuşurken arayanı görme , arayanı görme , meşgul telefon arayanı görme

Görüşme yaptığınız esnada sizi arayan kişiyi görmek isterseniz eğer akıllı telefonlarınızın bu tür bir ayrıcalık sunduğunu da belirtmek isteriz. Telefon meşgulken arayanı görme ayrıcalığından faydalanmak istiyorsanız eğer yapmanız gereken şey oldukça basit.

Telefon Meşgulken Arayanı Görmek

Bunun için yine cihaz arama ekranına gelin ve tuş takımını açıp şu kodu girin: *43# eğer Arama bekletme özelliğini tekrar kapatmak istiyorsanız o zamanda bu kodu girin: #43#

Iphone Arama Bekletme

Phone’da telefon meşgulken arayanı görmek için bu adımları uygulayın Arama bekletme özelliği iphone cihazları içinde aynı işlevleri yapmaktadır, siz meşgulken sizi arayan biri olursa, konuştuğunuz kişiyi bekletip, arayan kişiye dönebilir, dilerseniz de hatta bekletebilirsiniz.

Telefon Meşgulken Arayanı Görme
Telefon Meşgulken Arayanı Görme

Bunun için ilk önce cihazınızda bu yolu izlemeniz Ayarlar/Telefon/Arama Bekletme ve buradan arama bekletme özelliğini aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

Android Arama Bekletme

Yazımız içerisinde anlatımı yapılan çağrı bekletme sistemi şu an için sadece Android tabanlı telefonlar için geçerlidir. Yapılması gerekenlerden adım adım bahsedecek olursak;

 • Çağrı bekletme özelliğini aktif edebilmek için ilk olarak rehberimizin hızlı arama bölümüne giriş yapıyoruz. Rehbere girmeniz durumunda sağ üst bölümde hızlı arama sekmesini kolay bir şekilde görebilirsiniz.
 • Hızlı arama ekranına girmeniz ile beraber arama ekranının üst bölümünde aşağıdaki resimde de görebileceğiniz üzere bir ayarlar sekmesi bulunmakta. Ayarlar bölümüne giriş yapıyoruz;
İlginizi Çekebilir:  Gizli Numara Bulma (Özel Numara Bulma) Gizli Numara Nedir?
Telefon Meşgulken Arayanı Görme
Telefon Meşgulken Arayanı Görme


İsterseniz bunun yerine yine Androıd cihazlar da olduğu gibi, tuş ekranına *43# yazıp arayarak da tel meşgulken arayanı görme özelliğini aktif hale getirebilirsiniz, bu özelliği aktif yaptıktan sonra siz biriyle konuşurken yeni bir çağrı gelirse bildirim alırsınız, o anda Konferans seçeneği ile her iki kişi ile de aynı anda konuşabilirsiniz yada Değiştir seçeneği ile birini bekletip diğeriyle devam edebilirsiniz.

Androıd ve İOS cihazlarda Çağrı bekletme özelliğini nasıl aktif hale getirebileceğinizi resimlerle destekleyerek anlattık, bu sayede telefon meşgulken arayanı görebilirsiniz, bu konu da problem yaşarsanız yorum kısmından bize yazın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli