Sıradaki içerik:

Çin Mars’a iniş yapan 2. ülke oldu

sv

Huawei P50 Göründü ! Tasarım Görüntüleri Çıktı

118 okunma — 15 Mayıs 2021 11:34
avatar

Geek

 • e 4

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Huawei P50 Göründü ! Tasarım Görüntüleri Çıktı

Huawei P50 Serisiyle ilgili en son haberler, @RODENT950 kullanıcısı tarafından Twitter’da yayınlanan bir sunum. Sızıntı yapan kişi, bu görüntülemelerin model değil, gerçek işlemler olduğunu iddia ediyor. Bu görüntülerde, büyük halkaların içindeki kamera dizisi görünür olup, üst kümede üç ve alt kümede bir kamera gösteriliyor. Alt kameranın, dev kamera sensörüne sahip ana kamera olduğu tahmin ediliyor.

Çinli teknoloji devi Huawei‘nin yeni amiral gemisi telefonu HuaweiP50’nin render görselleri paylaşıldı. İşte devasa kamera modülüyle dikkat çeken Huawei P50’nin render görüntüleri;

Devasa 3+1 kamera modülü

Render görselleri, Huawei P50’nin oldukça büyük bir kamera modülüne ev sahipliği yapacağını ortaya koyuyor. İki büyük halkadan oluşan bu kamera modülü, içerisinde 4 adet lense ve çift LED flaşa ev sahipliği yapıyor.

Üstteki halkada üç adet lens yer alırken, alt taraftaki halkada ise bir adet kamera sensörü ve LED flaş yer alıyor. Alttaki bu kameranın ana kamera sensörü olduğu ve bu sensörün de 1 inç büyüklüğündeki Sony IMX 800 sensörü olduğu düşünülüyor. 

Huawei’nin 2 Haziran’da P50, P50 Pro ve P50 Pro+ modellerini duyurması bekleniyor. Yeni modellerin HarmonyOS işletim sistemi yüklü şekilde kutudançıkan ilk Huawei telefonlar olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir:  iPhone 13 Serisinin Tasarım Detayları Ortaya Çıktı
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli