Sıradaki içerik:

Kendi kendine İngilizce öğrenmek mi istiyorsun ?

e
sv

Programsız İntro Yapımı

73 okunma — 02 Mayıs 2021 04:37
avatar

Halil AHMAD

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Programsız İntro Yapımı

Youtube veya benzeri içerik üretmek için kullanılan siteler için introlar gerekli bir araç. Hem videonuzu daha efektif kullanmak ve estetik bir görüntü vermek için introların kullanımı yaygınlaştı.
Videoları etkili şekilde izletmek için şüphesiz mükemmel bir intro yapma seçeneği yer almalı.

Özellikle Youtube gibi içerik üretme işi ile uğraşıyorsanız, sizin için zaman oldukça önemlidir. İntrolarda çok fazla zaman aldığı ve emek gerektirdiği için oldukça vakit öldürebiliyor.

https://www.canva.com/tr_tr/yapma/video-intro Web sitesi , hem profesoyonel gem de amatör olarak oldukça vakit kazandıracak. Ve mükemmel kendi istediğiniz tarza introlar hazırlayabileceksiniz.

Programsız İntro Yapımı
Programsız İntro Yapımı

Sol bölümde dilediğiniz içeriği seçebilirsiniz.
İstediğiniz kategoriyi yazabilir ve konuda bir içerikle mükemmel bir intro sahibi olabilirsiniz.

Programsız İntro Yapımı
Programsız İntro Yapımı


Sonrasında tek yapmanız gereken yazının üstünde tıklamak.
Ardından dilediğiniz yazıyı yazabilir ve üstteki oynat butonundan intronuzu izleyebilirsiniz. Aynı zamanda video indir seçeneğiyle anında videonuz inecektir.

Siteye herhangi bir ücret ödemeniz veya üye olmanızda gerekmiyor. Yapmanızı tek gerektirecek şeyy buraya tıklamak , intronuzu seçmek ve sadece saniyeler içinde bir introya sahip olmak. Daha sonrasında neredeyse kusursuz bir iş çıkaran https://www.canva.com/tr_tr/yapma/video-intro/ içerdiği yüzlerce intro arasından sizi inanılmaz görüntülerle buuluşturuyor. Zamanınız da bu derecede size ve işinize kalıyor.

Yukarıda görmüş olduğunuz örneklerde olduğu gibi site çok kaliteli ve yüzlerce içeriğe sahip. Sizde hem zaman kazanmak hemde mükemmel bir introya sahip olmak istiyorsanız bizimlede paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Kalite Kaybı Olmadan Video Boyutunu Küçültme Nasıl Yapılır

Videolara etkileyici bir başlangıç için şık ve ilgi çekici introlar tercih etmek her zaman için iyi bir yol. Fakat profesyonel video düzenleme programlarında bu tür introlar hazırlamak biraz zahmetli olabiliyor. Bu nedenle hızlı aynı zamanda bir o kadar kaliteli işler için bu sayfayı denemelisiniz.

YouTube gibi çeşitli platformlar için hazırladığımız videoları daha profesyonel göstermek için yapabileceğimiz pek çok şey var. Aynı zamanda bunların başında da şüphesiz mükemmel bir intro yapma seçeneği yer alıyor.  Kısa fakat vurucu bir intro sayesinde hedef kitlenizi videonun ilk saniyelerinden itibaren etkileyerek izlemeye devam etmelerini sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızada bakmayı unutmayın ; İnstagram çalınan hesap geri alma

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme – GeekTarzı2 hafta önce
 • […] Programsız İntro Yapımı […]