Sıradaki içerik:

Dünyanın En GÜÇLÜ OYUNCU Telefonu Asus Rog Phone 5

sv

Spotify Yeni Özellik ! Müzik ve Podcast Paylaşımları İçin Yeni Özellikler

73 okunma — 13 Mayıs 2021 06:51
avatar

Geek

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Spotify Yeni Özellik ! Müzik Ve Podcast Paylaşımları İçin Yeni Özellikler

Spotify, sosyal medyada müzik ve podcast paylaşan kullanıcıları için paylaşım yapma deneyimini artıracak üç yeni özelliği tanıttı. Kullanıcılar, artık podcast’leri diledikleri zamandan başlayacak şekilde paylaşabilecekler, Canvas’larını paylaşmadan önce inceleyebilecekler.

 Bu paylaşımlarımızın içinde dinlediğimiz müzikler ve podcast’ler de yer alıyor. Fakat özellikle Spotify kullanıcıları, sosyal medyada paylaşım yapacakları müzik ve podcast’lerde paylaşım yapma şekilleri konusunda sınırlıydı diyebiliriz.

Zaman Damgalı Podcast Paylaşımı

Spotify Yeni Özellik ! Müzik Ve Podcast Paylaşımları İçin Yeni Özellikler
Spotify Yeni Özellik ! Müzik Ve Podcast Paylaşımları İçin Yeni Özellikler

Spotify’ın getirdiği zaman damgalı podcast paylaşımı, dinlediğiniz podcast’i istediğiniz noktasından paylaşabilmenizi sağlayacak. Yani örneğin takipçilerinizin veya paylaşmak istediğiniz kişinin podcast’in yalnızca 10. dakikasından sonraki bölümü dinlemesini istiyorsanız, paylaşımı 10. dakikadan başlayacak şekilde yapabilirsiniz.

Canvas’lar Snapchat’te de Paylaşılabilecek

Müzik dinleme ekranına 3-10 saniye arasında süren ve sürekli başa dönen video klip döngüleri ekleyen Canvas özelliği, bugüne kadar yalnızca Instagram hikâyelerinde paylaşılabiliyordu. Fakat Spotify, bugünden itibaren kullanıcılarının Canvas’ları Snapchat hikâyelerinde de paylaşmalarına olanak sağlayacak.

Spotify, son olarak kullanıcılarının paylaşım ekranlarında yeniliğe gitti. Şirket, yeni temiz tasarımla birlikte ne paylaştığınızı ve nerede paylaşacağınızı daha iyi görmenizi sağlayacak. Ayrıca paylaşacağınız Canvas’ın paylaşımda nasıl gözükeceğini de önceden görebileceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Rekabet Kurumu: WhatsApp Gizlilik Sözleşmesi Uygulanmayacak!
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli