Sıradaki içerik:

Sağlık Bakanlığı Aşı Takip Nasıl Yapılır?

sv

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

107 okunma — 02 Mayıs 2021 15:17
avatar

Halil AHMAD

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Sosyal Medyanın popüler uygulamalarından biri olan İnstagram uygulamasında bir başka kişinin instagram profil fotoğrafı büyütme çok basit. Uygulama indirmeden daha kısa sürede, daha güvenli ve pratik şekilde sadece profil resmini büyütmek istediğiniz kişinin sadece kullanıcı adını yazıp profil resmini büyütebilirsiniz. Sadece kullanıcı adını yazarak profil fotoğrafını büyültebilirsiniz.

Instagram profil fotoğrafını büyütmek için üst kısımdaki kutucuğa fotoğrafını büyütmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazmanız yeterlidir. Güenilir bir site olan ve şifrenizi bile girmeden kolaylıkla halledebileceğiniz bir site. Tek yapmanız gereken bakmak istediğiniz profilin kullanıcı adı kısmını yazmak. Sonrasında ise çıkan sayfada profil fotoğrafo büyük bir şekilde karşnıza çıkıcaktır.

https://izoomyou.com/tr/ Web sitesi size şifrenizi dahi girmeden kolaylıkla İnstagram profil resmini büyütmek istediğiniz hesabın fotoğrafını anında gösteriyor. Herhangi bir program indirmenize gerek bile yok. Güvenilirlik açısından program indirmek ve şifre girmek kullanıcıların canını sıkan bir durum.

https://izoomyou.com/tr/ Web sitesi şifrenizi dahi istemeden anında görmek istediğiniz kullanıcı adını size anında çıkarıcaktır.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Tek yapmanız gerek girmek itediğiniz kullanıcı adını yazmak.

Bunun için bilgisayarınıza ya da mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz programlar mevcuttur. Bu şekilde programları kurarak işlem yapabilirsiniz. Ancak daha kolay ve pratik yoluyla bu seçeneği sadece bir site üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ardından hem zamanınız size kalmış olucak hemde istediğiniz kullanıcının , sadece kullanıcı adını yazarak bu işlemi sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Twitter "bahşiş kutusu" özelliğini duyurdu


n instagram profil fotoğrafı büyütme Kimi yerlerden program indirmeniz gerekicektir. Bu sizin için oldukça uzun bir zamanızı alıcatır. Ve güvenilir olmayan programlarda şifrenizi ve kullanıcı adınızı istieyecektir. Gelin kolayca ve hızlıca bu işlemi program dahi kullanmadan halledelim. Tek yapmanız gerekn verdiğimiz site’ye tıklatıp oradaki kutucuğa girmek istediğiniz kullanıcı adını yazmak olacaktır. Ve üstelik şifrenizi dahi girmeden. Hem kolay ve pratik hemde aynı zamanda güvenilirdir.

İşte böylece güvenilir bir şekilde şifre dahi girmeden kullanıcı adını görebilirsiniz. Program indirmenize gerek yok. Aynı zamanda bir şifre girmenize dahi gerek yok.

Şu yazımızıda okumayı unutmayın ; Programsız İntro Nasıl Yapılır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli