Sıradaki içerik:

Apraxia Nedir ?

e
sv

Instagram Gizli Hesap Görme! Instagram Gizli Profilleri Görme !

96 okunma — 03 Mayıs 2021 07:19
avatar

Geek

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Instagram Gizli Hesap Görme! Instagram Gizli Profilleri Görme !

Gizli Hesap Görme ! Bildiğiniz gibi Instagram takip etmediğiniz hesapların içeriğini görmenize izin vermiyor. Bizde sizler için araştırdık ve Instagram gizli hesapları nasıl göreceğinizi bulduk ve sizinle paylaşıyoruz.

Gizli hesaplara erişerek paylaşılan gönderileri görmek istiyorsanız paylaştığımız yazıyı detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz.

Instagram Gizlilik Nedir?

Instagram Gizli Profile Bakma

Instagram’ın gizlilik ilkelerinden ve takipçilerinin gizliliğini sağlamaları için gizli hesap özelliği bulunmaktadır. Hesabınızı ve paylaştığınız gönderileri ve hikayeleri bu özelliği kullanarak gizli hale getirebilirsiniz. Hesabınızı gizli olarak ayarladığınız zaman paylaşımlarınız, hikayeleriniz, takipçileriniz ve takip ettiğiniz kişiler sadece onayladığınız takipçilerinize gösterilir. Fakat açık hesap olarak ayarladığınız zaman isteyen herkes profilinize ulaşabilir.

Instagram Profilimi Nasıl Gizleyebilirim?

Gizlilik aktif etmek için aşağıdaki adımları uygulayın;

 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ altta bulunan profil resmine tıklayın,
 • Sağ üstte bulunan üç çizgiye tıkladıktan sonra açılan sayfada aşağıda yer alan Ayarlar bölümüne girin,
 • Gizlilik sekmesine tıkladıktan sonra Hesap Gizliliği sayfasında yer alan Gizli Hesap butonunu aktif hale getirirseniz hesabınız sadece size gönderilen takip isteklerini kabul ettiğiniz zaman gönderileriniz görülür.
İlginizi Çekebilir:  İnstagram Gizlice Storyleri İzleme

Instagram Gizli Profile Bakmak Mümkün mü?

Takip etmediğimiz Instagram gizli hesaba bakma işlemi gerçek mi? Gizli profillere erişmek isteyenlerin karşısına bir çok uygulama veya web sitesi çıkıyor. Haliyle artık herkesin profiline erişebiliyorsunuz.

Eskiden Instagram’ın bir açığı sayesinde gizli profili görmek mümkünmüş. Masaüstü üzerinden Instagram giriş yaptıktan sonra profilini görmek istediğiniz kişinin hesabına gidip ‘’daha fazla göster’’ seçeneğine tıkladıktan sonra paylaşımlara ulaşılabiliyordu. Üstelik Gizli hesabı görmek için bazı mobil uygulamalar geliştirildi. Hatta Bu uygulamalarla gizli profillere bakmak mümkün olabiliyor.

Instagram’da Gizli Hesap Görme Yöntemleri

Gizli hesap görme programı arayışında olan kişiler profillere erişmek istemekte. Bazı mobil uygulamalar ile gizli instagram hesabını görmek mümkün olabiliyor. Her uygulama ve program işe yarıyor diyemeyiz fakat işe yarayan uygulamalar da internette mevcut. Aynı zamanda aşağıda paylaştığımız uygulamaları aratarak ulaşabilirsiniz. İşte o uygulamalar ve yöntemler;

 • LiLi uygulaması ile gizli profil görüntüleme,
 • Postegro uygulaması ile gizli hesap görüntüleme,
 • Bestwhozi uygulaması ile gizli hesap görme,
 • Ghosty Instagram gizli hesap görme uygulaması,

Uygulamaların çalışma mantığı: Uygulamaları yüklediğiniz zaman gizli profiline ulaşmak istediğiniz kişinin takipçilerinden herhangi biri bu uygulamayı daha önceden indirmiş ise gizli profili görmek mümkün olabiliyor.

İnstagram Gizli Profile Bakma Sitesi

Instagram hesabını gizleyen kullanıcıların video, fotoğraf ve hikayelerini takipleşme olmadan görmek için internet ortamında bir çok uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulamar çalışma mantığına göre bazı durumlarda gizli olan hesapları size gösterebilmektedir. Çalışma mantığında ise takip etmek istediğiniz hesabın takipçilerinden herhangi birinin daha önceden uygulamayı indirmiş olması yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Hesabı Olanlar Dikkat ! 'Hesap hırsızlığı' dönemi

Instagram’da Kapalı Hesabı Görebilir Miyim?

Instagramda kapalı hesabı görebilmeniz için takipleşmeniz gerekli. Kişi takip etmeden gönderilerini göremezsiniz. Üstelik Hikaye, fotoğraf ve video paylaşımları için gizli hesaba göndermiş olduğunuz takip istediğinin kabul edilmesi gerekli. Fakat geliştirilen bazı uygulamar sayesinde gizli hesaplara erişmek mümkün.

Instagram gizli hesap görme! Takip etmeden profil görme

Instagram Gizli Hesap Görme
Liliapk

Bu işlem %90 lık bir oranla işe yaramakta. Bazı durumlarda hesabı göstermeye biliyor, bu detayı söylemeden geçmeyelim. Instagramda kapalı hesapları görme ve gizli instagram hesabı görme işlemini bu sayede gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Aynı zamanda uygulama ile girdiğinizi hesapların hikayelerini de görmeniz mümkün oluyor. Öne çıkan hikayeleri ve 24 saat içerisinde attığı hikayeleri kendiniz deşifre olmadan görebiliyorsunuz. Bu sayede Gizli instagram hesabı görme işlemini başarıyla gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Instagram gizlilik hesap görmek ve takip etmeden profil görmek hakkında sizlerde alt kısımdan yorum yapabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli