Sıradaki içerik:

Xiaomi Tüm modellerinde TWRP & Root

e
sv

Çalınan Instagram Hesabını Geri Alma

158 okunma — 01 Mayıs 2021 02:12
avatar

Geek

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çalınan Instagram Hesabını Geri Alma

Çalınan İnstagram hesabı nasıl geri alınır?


Instagram hesabıma giriş yapamıyorum, Instagram hesabım çalındı gibi sorunlar ile karşı karşıyaysanız bu yazımız sizleri bu dertten kurtarmak için hazırlanmıştır. Bu makalemizde sizlere, çalınan İnstagram hesabınızı nasıl geri alabilirsiniz ondan bahsedeceğiz.

1-) Sms İle İnstagram Şifresi Alma


Hesabınıza bir telefon numarası bağlı ise SMS ile şifrenizi yenileyebilmek için Instagram uygulamasını açın.
Giriş yapmak için yardım al” seçeneğine tıkladığınızda karşınıza gelen ekranda kullanıcı adınızı girdiğiniz ve giriş bağlantısı gönder dediğiniz zaman kayıtlı olan telefon numaranıza SMS gelecektir. Gelen SMS deki linke tıklayarak şifrenizi tekrar oluşturabilirsiniz.

2-) E-Posta İle İnstagram Şifresi Alma


Hesabınıza bağlı E-Posta adresinizi hatırlıyorsanız e-posta ile şifrenizi yenileyebilmek için Instagram uygulamasını açın.
Giriş yapmak için yardım al” seçeneğine tıkladığınızda karşınıza gelen ekranda kullanıcı adınızı girdiğiniz ve giriş bağlantısı gönder dediğiniz zaman kayıtlı olan e-posta adresinize bir link gelecektir.. Gelen mail deki linke tıklayarak şifrenizi tekrar oluşturabilirsiniz.


3-) Hacklenen / Çalınan İnstagram Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Telefonunuzda bulunan Instagram uygulamasını açın ve “Giriş yapmak için yardım al.” seçeneğine dokunun.
Girişte sorun mu yaşıyorsunuz” kısmında açılan ekranda “Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var?” seçeneğine dokunun.
Açılan sayfada Instagram’a kayıt olurken kullandığınız E-Posta adresinizi “Kaydolurken kullandığın e-posta adresi” kısmına girin.
Buradan hesabınıza uygun seçenekleri işaretleyin. Hesabım başkasının eline geçti seçeneğine tıklamayı unutmayın.
En alt kutuya ek bilgilerinizi girebilirsiniz. Ardından isteği gönder deyin. İsteğinize 3-4 gün sonra cevap gelebilir. Bu konuda sabırlı olmanız gerekiyor çünkü kimi zaman cevap bir hafta sonra da gelebiliyor.
Bilgisayardan üzerinden Instagram hesap kurtarma linkine buraya (https://help.instagram.com/contact/151081798582137) tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu sayfada Hesabım başkasının eline geçti seçeneğini işaretleyiniz.
Instagram hesabınız başkasının eline geçtiyse ve hesabınıza giriş yapamıyorsanız instagram hesabını geri alma formu ile instagram’a şikayet etmek en doğru çözümdür.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Gizli Hesap Görme! Instagram Gizli Profilleri Görme !
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli