Sıradaki içerik:

Instagram Gizli Hesap Görme! Instagram Gizli Profilleri Görme !

sv

TikTok’tan Nasıl Para Kazanılır.

204 okunma — 03 Mayıs 2021 17:55
avatar

Halil AHMAD

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tiktok’tan Nasıl Para Kazanılır.

Tiktok’tan Nasıl Para Kazanılır.


Sosyal medyadanın yeni gözdesi TikTok ilgi çekmeye devam ediyor.  Tiktok bir video paylaşımı platformudur. İnsanlar sadece kendi videolarını değil, takip ettikleri ve seçtikleri viral videoları izleyebilmektedir.  Aynı zamanda kullanıcılar kendi kısa videolarını oluşturabilmektedir.

Kullanıcılar, özel efekt filtreleri, komik çıkartmalar ve etiketler aracılığıyla en sevdikleri müzik veya sesleri videoya yükleyebilmektedir.  Tiktok’u telefon numarası, posta, Google ve çeşitli ağlar aracılığıyla kaydedebilirsiniz.  App Store ve Google Play’de indirmesi ücretsizdir. Peki Tiktok’tan Nasıl Para Kazanılır.

Peki Nasıl Para Kazanırım

Tiktok’tan Nasıl Para Kazanılır.
Tiktok’tan Nasıl Para Kazanılır.

Ağırlıklı olarak 17-24 yaşındakilerin kullandığı Tik Tok ile başarılı olmak için kaliteli, eğlenceli ve sıradışı “Viral” başlıklar altında videolar yapmanız gerekiyor.  Bir sponsor bulmak için en az 50.000 takipçinizin olması gerekmektedir.  Sponsorlu markalar ve reklam başvurusunda bulunacak kişilerin 50.000 takipçisi olması gerekmektedir.

Üstelik kısa süreli videolar oluşturabilir ve bunlardan bazılarını ürün ve marka tanıtımı için kullanılabilmektedir. Canlı yayın ; canlı yayın ile abonelerinizin sizi online olarak izlemesini sağlayabilirsiniz.

Tiktok’ta çok sayıda takipçisi olan kullanıcılar için diğer sosyal medya uygulamaları üzerinden hesabınızdaki kullanıcılarla etkileşim kurabilirsiniz.

Bunlarla bir sosyal medya fenomeni olabilirsiniz. Doğrudan diğer sosyal medya hesaplarınızda büyüyecektir. Üstelik sosyal medya hesaplarınızda reklam verirken, hesabı tanıtarak veya satarak para kazanabilirsiniz. Kullanıcıları Youtube’a yönlendirin; favori videolarınızı YouTube’da paylaşarak ekstra gelir elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Trendyol Koleksiyon Para Kazanma

Hediye Puanıyla Para Kazanma

Aynı zamanda Tik Tok’ta Hediye Puan Kazanarak para kazanılabilmektedir. Aktivitenize bağlı olarak puanlar 100 ile 1000 puan arasında değişir. Canlı yayını açtığınızda, aldığınız hediye nedeniyle paranız cüzdanınızda birikecektir.

Hesabınızda birikmiş en az 20 $ olduğunda birikmiş paranızı alabilirsiniz. Üstelik bu uygulamada başarılı videolar izlemek ve canlı yayına katılan kullanıcılara bağış veya hediye göndermek istiyorsanız, öncelikle hesabınızda yeterli jeton bulundurmanız gerekmektedir.

Üstelik 100 jeton 7 lira 500 jeton 35 lira 2000 jeton 134,99 lira 5000 jeton 349,99 lira 10000 jeton 699,99 lira. Tik Tok Hediyelerinin Fiyatları Sevdiğiniz kullanıcılara gönderdiğiniz hediye simgelerinin fiyatlarını ve hesabı kullananlar için bu sembollerin karşılıklarının neler olduğunu merak edenler için; Asa ; göndericiye 17 TL’ye satılıyor.

Bu yazımızıda okumayı unutmayın ; İnstagramda Porfil Fotoğrafı Büyütme

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli