Sıradaki içerik:

TikTok’tan Nasıl Para Kazanılır.

sv

Öğrenciler için Para Kazanma Yolları

268 okunma — 03 Mayıs 2021 18:29
avatar

Halil AHMAD

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Öğrenciler Için Para Kazanma YollarıÖğrenciler için para çok önemli bir araçtır. Kaldıki ailenize yük olmamak için ve kendi ihtiyaçlarınızı karşılamk için çalışmak önemlidir. Fakat okul ve derslerden tam zamanlı çalışamadığınız için aşağıdaki işlerden ek gelir sağlayarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Grafik Tasarım Yapmak

Bu alanda bir bölümde okuyorsanız ya da grafik tasarıma ilgi duyuyorsanız, söz konusu yeteneğinizden para kazanabilirsiniz. Grafik tasarımla siteler , sosyal medya hesapları için kullanılan tasarımları yapabilirsiniz. Peki nerden bulabilirim diyorsanız https://bionluk.com/ gibi sitelere üye olarak iş bulabilirsiniz.


Youtube Kanalı Açmak!

Son dönemin popüler araçlarınadn olan Youtube’de kanal açıp koyacağınız videolardan alacağınız reklam ücretleriyle kazanç sağlayabilirsiniz. Unutmayın değişik içerikler daha çok izlenecektir.

Not ve Ödev Yazmak

Notların herkes için önemli olması ve zaman harcaması dolayısıyla bazı öğrenciler için not yazarak para kazanmada bu listeye girebilir.


Anket Doldurmak

Öğrenciler için en uygun işlerden bir tanesi de anket doldurmak. Bolca vakit ve internet ikilisi sayesinde siz de bu işi yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Aynı zamanda dikkat etmeniz gereken şeyse güvenilir siteler aracılığıyla anket doldurmak olmalı. Ayrıca kazancınızın ne kadar çalıştığınıza bağlı olarak değişeceğini de unutmayın.

İnternetten Satış Yapmak!

Dolap , Letgo gibi uygulamalarda kullanmadığınız eşyaları satarak extra bir gelir elde edebilirsiniz. Üstelik ikinci el bir kıyafet alarakta bunu karınızla beraber satarsanız size kazanç sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Trendyol Koleksiyon Para Kazanma

Twitch Kullanmak

Canlı yayın platformu olan Twich , öğrenciler için ek gelir sağlamada çok öenmli bir yere sahip. Üstelik sadece oyun oynayarak bile buradaki bağışlarla ve reklamlarla kazanç sağlayabilirsiniz.

Makale Yazmak!

Web sitelerinde yayınlanmak üzere olan yazıları sizden siparişle alan siteler var. Hatta İçerik.com , makale.net gibi sitelerde yazarlık başvurus yaparak sipariş alabilirsiniz. Böylece bir ek gelir sahibi olmuş oacaksınız.

Web Sitesi Tasarlamak!

Online para kazanmak için düşünebileceğiniz işlerden bir diğeri de web sitesi tasarlamak! Sonuçta; web tasarımcılarına olan ihtiyaç her geçen gün biraz daha artıyor. İnternet sitesine sahip olmak, şirketlerden tutun da bireysel çalışanlara varana kadar herkes için olmazsa olmaz bir kural haline geldi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli