Sıradaki içerik:

iOS 14 ile gelecek yeni emojiler belli oldu!

e
sv

Far Cry 6 hikayesi detaylarla dolu olacak!

610 okunma — 17 Temmuz 2020 13:49
avatar

Geek

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Far Cry 6 Hikayesi Detaylarla Dolu Olacak!

Far Cry 6 Hikayesi Detaylarla Dolu Olacak!

Geçtiğimiz hafta Ubisoft’un etkinliğinde tanıtılan yeni oyun Far Cry 6 hikayesi ile bambaşka bir yapıda olacak. 18 Şubat 2021 tarihinde çıkış yapması beklenen olan hakkında bu kez hikaye yönetmeni konuştu. Yönetmen Navid Khavari, oyunda daha önce kullanılmamış tekniklerin ve detayların bulunacağını söyledi.

Far Cry 6 Için Türkçe Alt Yazılı Fragman Yayınlandı Far Cry 6 için Türkçe alt yazılı fragman yayınlandı

Ubisoft Forward etkinliğinde tanıtılan yeni Far Cry 6 oyunu için Ubisoft Türkiye tarafından Türkçe alt yazılı fragman yayınlandı.

Far Cry 6 hikayesi için oyunun hikaye yönetmeni konuştu

Daha önceki Far Cry oyunlarında kullanılmayan üçüncü şahıs hikaye anlatım tekniğini yeni oyunda göreceğiz. Oyundaki ara sahnelerde yalnızca ana karakter değil, ortamdaki diğer karakterlerin gözünden de hikaye anlatılacak. Video oyunlarında görmeye pek aşina olmadığımız bu detay bir ilk olacak.

Far Cry 6 Hikayesi

Oyunun hikayesi için beklentileri arttıran açıklama şu şekilde:

“Hikaye anlatımını olabildiğince geliştirmek istedik ve daha önce seride yapılmamış yeni teknikler uyguladık. Üçüncü şahıs sinematikler olacak ve böylece oyuncular özelleştirebileceği karakterini ve diğer karakterlerle olan etkileşimini görme fırsatı yakalayacak.” Hikayedeki karakterler arasındaki bağı kuvvetlendirmeyi hedefleyen yönetmen eğer beklediğimizi verirse oyun dünyasına ilham olacak. Far Cry 6 bizleri Yara adasında yaşayan Dani Rojas‘ın özgürlük mücadelesine götürecek. Oyunun çıkış tarihi tüm platformlar için 18 Şubat 2021 olarak belirlendi.

İlginizi Çekebilir:  Hackerlar, PS4'te PS1 Emülatörü Çalıştırmayı Başardı
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli