Sıradaki içerik:

Yüklü tarayıcı uygulaması nedir?

sv

WhatsApp çıkartmaları nasıl yapılır?

130 okunma — 10 Haziran 2021 16:02
avatar

Geek

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Whatsapp Çıkartmaları Nasıl Yapılır

WhatsApp çıkartmaları nasıl yapılır, WhatsApp’a nasıl eklenir? Herkesin keyifle birbirine mesaj olarak gönderdiği çıkartmaların nasıl yapılacağını sizlerle paylaştık.

WhatsApp‘ta yer alan özellikle birlikte arkadaşlarınıza çıkartmalar gönderebiliyorsunuz. 

WhatsApp çıkartmaları nasıl yapılır?

İlk yapmanız gereken “Sticker Maker for WhatsApp” adındaki uygulamayı indirmek. Uygulamayı açtıktan sonra “Create a new stickerpack” seçeneğine tıklayın. Ardından karşınıza çıkan ekrana çıkartma paketinizin adını yazın ve sonrasında “Create” seçeneğine kısma tıklayın. 

Whatsapp Çıkartmaları Nasıl Yapılır
Whatsapp Çıkartmaları Nasıl Yapılır

Bu adımları gerçekleştirdikten sonra sizden çıkartma paketinize kapak fotoğrafı eklemeniz istenecek. Galerinizden dilediğiniz bir fotoğrafı seçin ve görselde ki kesmek istediğiniz bir yer varsa kesin. Ardından “Yes, Save Sticker” tuşuna basın.

Bunun ardından karşınıza çıkan karelere tıklayarak kendi çıkartmalarınızı oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde yaptığınız çıkartmaları WhatsApp’a eklemek içinse “Add to WhatsApp” seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Çıkartmalarınızı WhatsApp’a eklemek istiyorsanız paketinize en az 3 adet sticker oluşturmanız gerektiğini de belirtelim.  

İlginizi Çekebilir:  WhatsApp ve Telegram Kavgası !
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli