Sıradaki içerik:

Tarihi Çöküş ! Bitcoin 38 bin dolara geriledi!

sv

Google’dan cilt sorunları için yapay zeka desteği

198 okunma — 19 Mayıs 2021 16:14
avatar

Geek

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google'Dan Cilt Sorunları Için Yapay Zeka Desteği

Cilt sorunları Google I/O etkinliğinde, cilt, saç ve tırnak ile ilgili yaşanan sorunlarda neler olup bittiğini anlamanıza yardımcı olan yapay zeka destekli bir yardım aracının ön izlemesini paylaştı. Bu araç, yaygın cilt sorunları için yanıt bulmaya yardımcı olacak.

Cilt Sorunları

Firmalar da yapay zekayı kullanarak çeşitli teknolojiler ve hizmetler geliştiriyor. Bunun son örneği, Google’ın I/O etkinliğinde bir ön izlemesini paylaştığı yapay zeka destekli dermatoloji aracı oldu. Bu araç tahmin edeceğiniz üzere cilt sorunlarına odaklanıyor.

Google'Dan Cilt Sorunları Için Yapay Zeka Desteği
Google'dan Cilt Sorunları Için Yapay Zeka Desteği

CİLT SORUNLARI İÇİN YAPAY ZEKA ÇÖZÜMÜ

Bu araç, telefonunuzun kamerasını kullanarak, koldaki kızarıklık gibi sizi rahatsız eden dermatolojik sorunları tanımlamanıza yardımcı olmayı amaçlıyor. Web tabanlı bir uygulama olan yapay zeka destekli yardım aracı cilt, saç veya tırnak sorunlarının farklı açılardan üç resminin çekilmesini istiyor. Ardından cilt tipiniz, sorunu ne kadar süredir yaşadığınız gibi aracın olasılıkları daraltmasına yardımcı olacak diğer semptomlar hakkında sorular soruluyor. Yapay zeka bu bilgileri analiz ederek cildinizde neler olup bittiğini anlamanıza yardımcı oluyor.

Google'Dan Cilt Sorunları Için Yapay Zeka Desteği
Google'dan Cilt Sorunları Için Yapay Zeka Desteği
İlginizi Çekebilir:  Mars Helikopterinin 3D Videosu Yayınlandı
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli